Peam'e Hoşgeldiniz. İtü Çekirdek Kuluçka Merkezine Kayıtlı!

Sık Sorulan Sorular

Peam Nedir?

Peam yerel mağazaları, bireysel satışcıları veya prekende mağazacılarını bir araya toplayan bir e-ticaret platformudur. Geniş yelpazeli satış ortamında istediğiniz ürünü yakın e-ticaret mağazalarında uygun fiyat bulabilir ve satın alabilirsiniz. Ürünlerinizi kargo yerine hızlı özel kuryelerimiz ile ayağınıza kadar getiriyoruz.

Peam Nasıl Kullanılır?

Peam uygulamasını iPhone, Android veya Huawei telefonunuza indirdikten sonra; - Bir teslimat adresi seçin, - Konumunuza Yakın Mağazaları Listeleyin - İstediğiniz ürünleri sepete ekleyin, - Ödeme yöntemi ekleyin. Siparişinizi onayladıktan sonra, satınaldığınız ürünleri size kurye ile hızlı getirelim.

Peam Nasıl Sipariş Verebilirim?

Uygulamayı açtıktan sonra teslimat adresinizi seçin ve istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin. Ardından tercih ettiğiniz ödeme yönetimini seçerek siparişinizi onaylayın. Siparişinizi onayladıktan sonra kuryelerimiz en kısa sürede istediğiniz ürünleri size ulaştıracak.

Peam Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Sadece Kredi kartı veya banka kartınızı kullanarak güvenli bir şekilde ödemenizi tamamlayabiliriniz.

Kişisel Bilgilerim Güvende mi?

Kişisel bilgilerinizi güvende tutmak için en sıkı prosedürleri uyguluyor ve güvenlik önlemlerini alıyoruz. Onayınızla birlikte, kişisel bilgilerinizi KVKK kapsamında korur ve saklarız.

Mobil uygulamayı indirin

iOS veya Android telefonunundan kolay ve hızlı alışveriş yapabilirsin!

Peam Yeni Nesil e-Ticaret®
Peam @ 2021 Copyright Alışveriş İçin İşin İçin ENG