Peam'e Hoşgeldiniz. İtü Çekirdek Kuluçka Merkezine Kayıtlı!

Hakkımızda

Peam; yerel mağazalar, online hizmet sağlayıcıları ve girişimciler için bulut tabanlı e-ticaret altyapısı ve tüketiciler içinde lokasyon bazlı alışveriş yapmalarını sağlayan bir girişimidir.

2021 Mart ayında Dünya’nın en büyük 4 girişimcilik merkezinden biri olan İstanbul Teknik Üniversitesi Kuluçka Merkezine kabul edilerek girişimcilik ekosistemindeki serüvenine başlamıştır.

İşiniz için Peam;
İşini dijitale taşımak isteyen; yerel mağazalar, bireysel satıcılar, online hizmet verenler veya girişimcilerin; yetersiz bilgi, kısıtlı kaynak, yüksek komisyon ve uzun onay & kurulum süreçlerinden kurtarmak amacıyla geliştirilmiştir.

Alışveriş için Peam;
Lokasyon bazlı çalışan servisler sayesinde çevrelerinde ki binlerce e-ticaret mağazasının; ürünlerine, fiyatlarına, kampanyalarına ve kataloglarına ulaşabilir bu sayede uygun fiyata tüm e-tiicaret alışverişlerinizi 1 saat içerisinde kurye teslimatıyla gerçekleştirebilmenize imkan sağlar.

Kurulduğundan bugüne 100’lerce mağazaya ulaşan Peam, ister kobi ister bireysel satıcı farketmeksizin sizi ve markanızı iş ortağı olarak görmekten mutluluk duyar.

Şirket
:
Peam Yeni Nesil E-Ticaret Servisleri
Vergi No
:
74504840
Vergi Dairesi
:
Erenköy
Adres
:
19 Mayis Mah. Turaboğlu Sok. No:4 Kozyatağı / Kadıköy
Mesai
:
Pzt - Cmt: 09:00 - 19:00
Peam Yeni Nesil e-Ticaret®
Peam @ 2021 Copyright Alışveriş İçin İşin İçin ENG